ЛІДЕР ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ІВАН МІГЛАЗОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЕФІРІ РАДІО СВОБОДА


Міглазов відповів на всі запитання ведучого, але так і не розкрив загадку з рекламою, що з'явилася нещодавно на вулицях Києва. Багато хто пов'язує її з оновленою ПР, але правда це чи ні — залишилося в секреті.
Іван детально розповів, про те кому прийшла в голову ідея відродження партії, які настрої він спостерігав, об'їжджаючи регіони, де залишилися кинуті півтора мільйона членів ПР.

Відповідаючи на питання про те, хто фінансує партію, Лідер ініціативної групи назвав відсутність спонсоров- олігархів всередині нової ПР — «родзинкою проекту».

Обговорюючи з ведучим плани на майбутнє, Міглазов зазначив, що партія зацікавлена ​​в тому, щоб люди самі вибирали своїх лідерів в кожному з регіонів, які повинні будуть увійти в центральну ініціативну групу. «Це будівництво політичної структури від низу до верху» — пояснив партієць.
Міглазов також розповів про протистояння між низами і верхами, яке зараз йде всередині партії. Низи — дійсні члени Партії Регіонів, «чесні трудівники села, промисловці, підприємці та бізнесмени, які втомилися від податкового тягаря і економічної ситуації в країні». Верхи — ті, хто відхрещується від них у себе на сайті, а в дійсності вже ніякого відношення до ПР не має, колишні члени ПР, що знайшли притулок в інших політичних проектах або втекли з країни.

Ведучий попросив назвати прізвища «зірок політики» з членів ПР, які підтримують нинішній проект. Міглазов, відповів, що це Валерія Матюха і Владислав Лук'янов, інших імен він називати не став, але сказав, що «їх дуже багато».

Гостем в студії був журналіст-блогер — Денис Казанський. Після розмови Міглазова з ведучим, Казанський визнав, що відроджена партія «не фейк»:

«Якщо там є Владислав Лук'янов, то там дійсно не фейковий люди. Я думав, куди ж пропав Лук'янов, а він виявляється партію відроджує. Тоді це правда, що нам говорять»- сказав Казанський. Також він зробив припущення, що оновлена ​​ПР може скласти конкуренцію таким політичним силам, як партія Новинського і Рабиновича-Бойко в боротьбі за електорат на майбутніх парламентських виборах.

Джерело

НОВИНИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *