Ми стали ще сильнішими й трудолюбивішими


Сьогодні в Києві відбулися чергові збори ініціативної групи Партії Регіонів. Основне питання порядку денного – приєднання до Партії Регіонів політичної партії «Трудова Україна». Від імені політради «Трудової України» на зборах були присутні виконуючий обов'язки Голови партії Руслан Любченко та його заступник Микола Бойко.

Під час свого виступу Руслан Любченко зробив історичну заяву про вихід з Опозиційного блоку й приєднання до Партії Регіонів: «Сьогодні в Україні спостерігається політична криза, і в цій ситуації Опозиційний блок дискредитував себе як об'єднання опозиційних сил. Тому політична партія «Трудова Україна» оголошує про свій вихід з Оппоблоку й приєднання до Партії Регіонів.

У нас із Партією Регіонів схожі ідеологічні платформи та ідентичні ситуації – ми знаходимося на етапі очищення наших рядів від олігархів та їх поплічників. Наша мета – не торгувати партквитками й плести інтриги, а сміливо і відкрито вести політичну боротьбу, участвувати в парламентських виборах та захищати інтереси трудящих України!» Члени ініціативної групи одноголосно підтримали пропозицію приєднання «Трудової України».

«Цей крок – показник того, що Партія Регіонів на правильному шляху. Ми стаємо помітною, і, по-справжньому, народною силою. Ми реальна альтернатива кишенькових проектів олігархів і єдині в Україні, хто буде вибирати своїх лідерів відкритим онлайн-голосуванням! Тому до нас примкнули такі серйозні хлопці, як «трудовики». Тепер ми стали ще сильнішими та трудолюбивішими. І це тільки початок!» — заявив лідер ініціативнї групи Іван Міглазов.

Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Партією Регіонів та партією «Трудова Україна».

НОВИНИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *