НОВА КИЇВЩИНА: ЧИ Є У ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ШАНС НА ПЕРЕМОГУ?


Тиждень тому запрацював офіційний сайт Партії регіонів. Першого листопада у Києві відбулося засідання ініціативної групи членів ПР, яка обрала своїм лідером Івана Міглазова та приняла заяву.

Засідання ініціативної групи ПР

Бувально того ж дня з'явилася заява «політради» ПР (яка контролюється колишнім секретарем президіуму партії, бізнесменом Борисом Колесніковим), що даний сайт — віртуальний проект авантюристів, за якими стоїть колишнє керівництво ПР.

Ініціативна група ПР відреагувала на це рішуче — і заявила, що фейкова Політрада, під керівництвом Ігоря Чічасова, не має жодних прав на використання партійного бренду, адже є незаконною (річ у тім, що після обрання Колеснікова співголовою Опоблоку, реєстр «поповнився» новими людьми, які є найближеними до останнього).

Ми вирішили розібратися, чи є шанси  у Партії регіонів повернутися у політику та стати новою опозицією до влади.

На парламентських виборах 2014 року Партія регіонів відмовилася брати участь, через те, що мала катастрофічно низький рейтинг — 3%. Злякавшись, що не зможе потрапити до Ради, Колесніков «заморозив» бренд регіоналів.

У грудні 2015 року сайт Партії регіонів перестав працювати — через те, що банально не проплатили хостінг. Сайти обласних відділень ПР на той час «мовчали» уже більше року.

Пожвавлення пішло у квітні 2018 року, коли була створена сторінка ПР у Фейсбуці. 26 жовтня запрацював сайт Партії регіонів — який став предметом розмов провідних ЗМІ та телеканалів.

Поговоримо про рейтинг... Традиційно, показник ПР на виборах становив 30%. Після втечі Віктора Януковича, рейтинг ПР впав до 10%, а потім до 3%. На парламентських виборах 2014 партія “Опозиційний блок” набрала 10% голосів виборців.

Нині суммарний рейтинг партій “Південного-Сходу” становить 25%. Отож Партії регіонів уже зараз можна розраховувати на 5-7% голосів виборців. Їй можливо доведеться поступитися “газовикам” та людям Медведчука (опозиційна платформа “За життя”)  але перемогти малорейтингову Ахметівську групу їй під силу.

Чекаємо на обрання лідера, який очолить регіоналів.

Источник

СМИ О НАС

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *