Сьогодні «Партія Регіонів» — це відроджена рядовими членами партії політична сила без олігархів і їхніх ставлеників, без зрадників-втікачів, без маріонеткового керівництва.

Наша ініціативна група складається з простих партійців, тих, хто й до цього часу залишається вірним ідеалам партії і дотримується її Статуту.

Ми — єдині в Україні, хто буде вибирати своїх лідерів самостійно і прозоро за допомогою сучасних технологій. Використовуючи нині безпрецедентну в Україні методику праймеріз і онлайн-голосування, ми надамо своїм прихильникам унікальну можливість чесного вибору: кожен регіональний осередок висуне своїх кандидатів, і ми самі зможемо вибрати найкращих у відкритій конкурентній боротьбі. Це нова сторінка в історії української демократії!

На власному прикладі ми покажемо всій країні, що прості люди можуть об'єднатися і проявити свою політичну волю в боротьбі за благополуччя України. Наша мета — створити абсолютно народну партію!

Не дивлячись на всі труднощі, що дісталися нам у спадок, з кожним днем ​​число однодумців «Партії Регіонів» росте. Ми не хочемо залишатися осторонь, коли наш політичний досвід може врятувати Україну від чергових помилок. Ми будемо брати участь в парламентських виборах! Ми будемо об'єднуватися з іншими здоровими політичними силами! Ми повинні зробити так, щоб у простих людей з'явилася справжня альтернатива чинному олігархату!

Вступайте в «Партію Регіонів», і разом ми відродимо і нашу партію, і нашу країну!