Сьогодні День народження «Партії Регіонів»!


26 жовтня 1997 року створена наша політична сила. Ініціативна група вітає всіх наших прихильників, всіх хто поділяє ідеї ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

А головна ідея нашої партії відбита в її назві. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ — це політична сила, яка виступає за реальну децентралізацію і всебічний розвиток місцевого самоврядування. Будемо чесні перед собою — програш ПР відбувся не в 2013 році, а ще раніше. Прийшовши до влади, ми запропонували українському суспільству і своїм виборцям, не декларовану нами в ході виборів глибоку децентралізацію, а встановили жорстку вертикаль влади. Ми ідею розміняли на політичну доцільність і погоню за гарячими електоральними дивідендами. В результаті були за це жорстоко покарані.

Однак, незважаючи на всю складність ситуації, в якій перебуває партія, ми не маємо наміру відмовлятися від своїх ідей. Ми вважаємо, що число наших прихильників буде зростати. Адже те, що сьогодні влада називає децентралізацією — це профанація ідеї, це її вихолощення. Це спроба заховати за гасла і словоблуддя небажання передавати фінанси і повноваження на місця. Це подальше бажання «рулити» з центру в гірших традиціях самих авторитарних режимів.

На наш погляд, розрубати цей гордіїв вузол могла б нова Конституція України, яка раз і назавжди закріпить за центральною владою сферу оборони і безпеки, зовнішню політику і великі інфраструктурні проекти, а фінансові повноваження, передасть на місця, туди, де, власне, і відбувається життя простого українця

Тільки цей шлях здатний забезпечити нашій країні мир, злагоду, динамічний розвиток і територій, і держави.

НОВИНИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *