ТЕЛЕКАНАЛ ЗИК: У НАЦКОРПУСІ ВВАЖАЮТЬ ФЕЙКОМ ВІДНОВЛЕНИЙ «КЛОН» ПАРТІЇ РЕГІОНІВ


«Реставрація» проектів на кшталт Партії регіонів – провокація, що свідчить про неготовність українців працювати з новими партіями.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив речник Національного корпусу Олександр Алфьоров.

Гість програми вважає, що «реанімація» Партії регіонів – це фейк, що має на меті здійснити моніторинг меседжів, які будуть у ЗМІ, або ж пов’язаний із передвиборчою ситуацією. Олександр Алфьоров зазначив, що заявлена назва – Партія регіонів не відповідає назві, зареєстрованій у Міністерстві юстиції, оскільки назву «Партія регіонів» писали великими літерами, натомість нині вона написана по-іншому.

«Тобто люди, які розуміють гру слів, зробили клон. Ініціативної групи, про яку пишуть, немає. Це міф. Навіть кнопка «Ініціативна група» не працює, а телефонні номери в Україні з шести цифр не роздають. Очевидно, що це якась гра, і електоральне поле, яке Вікіпедія нам прогнозовано озвучила в 1,4 мільйона партійців, – це маячня. Це нагадує комуністичні часи, коли кожен достойний чоловік мав обов’язок зайти у цю партію. Звісно, що такі партії з такими цифрами – не для України», – каже Олександр Алфьоров.

Гість програми продовжив, що електоральна ніша, яка залишилася після 2014 року і на якій нині активно працює низка політиків – Мураєв, Рабинович, Бойко та інші – залишається їхньою, і їм не потрібно нічого робити, оскільки ці виборці підтримуватимуть їх за будь-яких умов.

«На сьогоднішній момент, якщо ми говоримо про «реставрацію» таких проектів, то вони – суто провокативні. Вони нагадують нам, що наше українське населення не готове працювати з новими партіями, які є класичними партіями за структурою», – резюмував речник «Національного корпусу».

Нагадаємо, сайт Партії регіонів, зареєстрований у Москві, відновив свою роботу. «Сайт Партії регіонів, який майже чотири роки не працював, знову почав функціонувати. Це сталося завдяки зусиллям ініціативної групи, що складається з членів Партії регіонів, які не вийшли з її складу і плекають надію реанімувати цей політичний проект», – ідеться у повідомленні на сайті «регіоналів».

Додамо, через судову колізію Комуністична партія України продовжує свою діяльність.

Раніше голова КВУ заявляв, що на майбутніх виборах в Україні проросійські сили можуть отримати високі показники.

Источник

СМИ О НАС

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *