У ДНІПРІ ПРОЙШЛО ПЕРШЕ ЗІБРАННЯ МІСЦЕВОЇ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ


Дніпро став першим містом, в якому сформувалася місцева ініціативна група. На збори до дніпровських активістів приїхали і члени центральної групи — Іван Міглазов, Валерія Матюха і Руслан Любченко. Вони розповіли своїм однопартійцям про виконану роботу і плани по відродженню партії.

«Ми будемо йти і працювати над тим, щоб величезна кількість людей -професіоналів, простих виробників, працівників сільського господарства, підприємців — змогли зайти зі своїм баченням, зі своїми економічними програмами в якості депутатів Верховної Ради, в якості депутатів різних рівнів. Для того, щоб, в першу чергу, виправити економічну ситуацію в країні, щоб добробут кожної сім'ї покращився і покращився добробут всієї України »- заявив лідер центральної ініціативної групи Іван Міглазов.

Він розповів дніпровським колегам про зустрічі ініціативної групи на Півдні і Заході України і про колосальну підтримку там Партії Регіонів.

«Люди самі повірили, що вони є рушійною силою в цьому проекті. Це не просто проект, це їхнє життя, це їхнє майбутнє », — зазначив Міглазов.

Підсумком зборів стало обрання лідером місцевої ініціативної групи Миколи Бойка, який тепер представлятиме інтереси Дніпра в центральній групі партії.

НОВИНИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *