Відбулися збори членів ініціативної групи «Партії Регіонів»


Сьогодні в Києві відбулися збори членів ініціативної групи нашої партії, які прибули з різних регіонів України. Ініціативна група обговорила ситуацію, що склалася в партії, підвела підсумки своєї роботи за минулий період, вибрала лідером групи Івана Міглазова і прийняла заяву.

Заява ініціативної групи «Партії Регіонів»

«Ми, рядові члени «Партії Регіонів», які зберегли вірність ідеології та ідеалам партії, хочемо заявити про відродження нашої політичної сили.

Чотири роки ми були надані самі собі, переживши нелегкий період від незаконного переслідування і знущань до байдужості і забуття. Наші колишні лідери зрадили нас: вони або втекли з країни або, на догоду своїм корисливим інтересам, перейшли в інші політичні сили.

На сьогоднішній день у «Партії Регіонів» немає законного керівництва і легальної партійної структури, її діяльність повністю паралізована.

Ми більше не можемо залишатися осторонь, спостерігаючи як ставленики олігархів ховають колись успішний і потрібний народу України проект. Тому ми почали працювати над відродженням «Партії Регіонів».

Протягом року наша ініціативна група їздила по всій країні, спілкувалася з рядовими партійцями, збирала побажання, пропозиції, а також підписи для оновлення партії. У той же час ми з'явилися в соціальних мережах, запустили гарячу телефонну лінію, відновили випуск партійної газети «Час регіонів» і роботу єдиного офіційного сайту, до якого за довгі роки всі звикли — partyofregions.ua. У всьому цьому нам допомагали прості члени «Партії Регіонів», які заразилися ідеєю побудувати єдину в Україні партію для народу, для простих українців.

Але щоб побудувати реально народну партію без олігархів і затхлої партійної номенклатури, має бути ще багато чого зроблено! Ми єдина в Україні політична сила, у якої не буде маріонеткового керівництва, посадженого зверху спонсорами! Ми перші в історії, хто буде вибирати своїх лідерів унікальним і справді демократичним шляхом — онлайн-голосуванням з кандидатур, запропонованих регіональними осередками. Це принципово новий підхід в історії української демократії!

Звичайно, нам важко, тому що ми не беремо грошей ні у Кремля, ні в Банкової, ні в олігархів, які, в будь-якому випадку, зраджують потім наші інтереси на догоду своїм бізнес-інтересам. Але ми впораємося! Нас вже кілька тисяч і наші ряди ростуть.

Вступайте в «Партію Регіонів», і разом ми відродимо і нашу партію, і нашу країну!»

НОВИНИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *