«Хто витратив мільйони на війну із сайтом Партії Регіонів?»


Кожен день спроби злому офіційного сайту Партії Регіонів (https://partyofregions.org/ ) обходився недоброзичливцям в 100 тисяч доларів. З моменту відродження партії її сайт, наче кістка в горлі, заважав колишньому керівництву і їх господарям – олігархам. Очевидно те, що рядові члени партії змогли перехопити ініціативу в свої руки й самостійно керувати партією, для колишніх керівників стало ударом нижче поясу. Спочатку вони лише звинувачували сайт у фіктивності, але, згодом, у хід пішла сучасна кібер-зброя. Декілька тижнів хакери-найманці тероризували сайт – основний рупор оновленої Партії Регіонів, у спробах серйозно зашкодити його роботі, котра знайшла відклик в багатьох однодумців партії. За один тиждень кількість атак перевищила 400 мільйонів.

За оцінками спеціалістів приблизна вартість подібної атаки – біля 100 тис доларів за добу. Хто міг витратити такі величезні гроші, аби заблокувати роботу сайту? «Відповідь очевидна – це олігархи, які спонсують псевдокерівництво нашої партії. – вважає лідер ініціативної группи Іван Міглазов, — Вони хотять зашкодити процесу нашого відродження! Адже, через цей сайт щоденно сотні українців поповнюють ряди Партії Регіонів. І це тільки початок. Наша ініціативна група зараз постійно проводить зустрічі із активістами по всій Україні. Ми вже щільно працюємо з ячейками у Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях та інших областях Західної України. І в нас справді потужна підтримка на місцях. З кожним днем нас все більше й більше, і цей процес вже не спинити! Ось чому бісяться олігархи, викидаючи на вітер шалені гроші! І нас це відверто радує!»

Не дивлячись на проблеми, сайт не припиняв свою роботу. В підсумку, всі атаки вдалося відбити. Регіонали й далі будуть старатися, аби цей офіційний ресурс регулярно оновлювався й продовжував працювати без перебоїв для наших сторонників.

НОВИНИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *