З Днем вчителя!


Дорогі вчителі, всі працівники педагогічної галузі! Ініціативна група ПАРТІЇ РЕГІОНІВ від щирого серця вітає вас із професійним святом!

Школа — найважливіший етап становлення кожної людини. Тут формується характер, виховується впевненість в собі і прагнення пізнавати світ. І вчитель є головною дійовою особою в усьому освітньому процесі. Кожен з нас з особливою теплотою згадує своїх педагогів і наставників, тих, хто навчив нас думати, прагнути до знань, хто завжди був поруч і підтримував у всіх починаннях. Саме вчителі є для нас головним прикладом відданості своїй справі, уважного ставлення до людей, і свою щиру подяку до них ми проносимо через все життя.

На жаль, нинішня влада своєю бездарною політикою робить все, щоб зруйнувати систему освіти. Реформа освіти безумовно потрібна, але не ціною закриття шкіл, звільнення вчителів та зниження якості навчання. За чотири роки закрито 1400 шкіл, звільнено 14 тис. вчителів, замість обіцяного підвищення зарплат, не виплачуються навіть обов'язкові платежі.

Але ми віримо, що чорна смуга в нашій історії закінчиться, і наші вчителі будуть жити гідно, а освіта, як і раніше, буде на високому рівні!

Дорогі педагоги! Від щирого серця дякуємо вам за самовіддану працю і щиру любов до дітей! Бажаємо вам щастя, благополуччя і міцного здоров'я! Нехай учні завжди радують вас своїми успіхами!

НОВИНИ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *